Professors

Adam Dolot

dr inż. arch.
Starszy wykładowca

Pokój: 351
Tel.: +48 22 234-65-89
a.dolot@il.pw.edu.pl

Adam Liphardt

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 423
a.liphardt@il.pw.edu.pl

Adam Sotomski

mistrz

Pokój: Bud Polna 15a
Tel.: +48 22 234-54-36
a.sotomski@il.pw.edu.pl

Agnieszka Ignasiak

mgr inż.
obsługa administracyjna studiów I i II stopnia w języku angielskim

Pokój: 114
Tel.: +48 22 234-65-21
a.ignasiak@il.pw.edu.pl

Agnieszka Kaliszuk-Wietecka

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 318
Tel.: +48 22 825-92-80
a.kaliszuk-wietecka@il.pw.edu.pl

Agnieszka Rutecka

dr inż.
Asystent

Pokój: 332a
a.rutecka@il.pw.edu.pl

Agnieszka Stańczak

specjalista ds. administracyjnych

Aldona Góźdź

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 245
Tel.: +48 22 234-51-63
aldona.gozdz@wp.pl

Aleksander Nicał

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 518
Tel.: +48 22 234-57-49
a.nical@il.pw.edu.pl

Aleksander Szwed

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 244
Tel.: +48 22 234-57-54
a.szwed@il.pw.edu.pl

Skip to content