Wydziałowa Rada Samorządu

WRS

Wydziałowa Rada Samorządu

Samorząd Studentów PW tworzą wszyscy studenci PW

Jesteśmy grupą studentów działających dla studentów 🙂
Wydziałowa Rada Samorządu (potocznie zwana WRSem) zajmuje się przede wszystkim:

  • dydaktyką – jesteśmy w stałym kontakcie z Władzami Wydziału, reprezentujemy interesy studentów na posiedzeniach Rady Wydziału i jej Komisji, opiniujemy plany zajęć, studiów oraz sesji egzaminacyjnych
  • sprawami socjalnymi – jesteśmy członkami Wydziałowej Komisji Stypendialnej i organizujemy akcje charytatywne
  • kwaterunkiem – zajmujemy się kwaterowaniem studentów naszego Wydziału w Domach Studenckich Politechniki Warszawskiej
  • bieżącą pomocą dla studentów – możecie się do nas zgłosić z każdym problemem – zrobimy co w naszej mocy, aby Wam pomóc 🙂
  • organizacją czasu wolnego – co roku organizujemy dla studentów szereg imprez, wyjść kulturalnymi i wyjazdów, tak, aby urozmaicić do maksimum życie studenckie.

Jakie są najważniejsze projekty WRSu, o których powinien wiedzieć każdy student Lądówki?
Jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego organizujemy wyjazd zerowy dla nowych studentów naszego Wydziału – to świetna okazja, aby zapoznać nowych ludzi, z którymi potem będziecie kontynuuować przygodę na studiach.
Następnie, aby hucznie rozpocząć właściwy rok akademicki organizujemy otrzęsiny – jedyna w swoim rodzaju impreza, bo odbywa się… Na Wydziale! To unikatowa okazja, aby potańczyć na korytarzach naszego gmachu. Towarzyszą jej także wybory najprzystojniejszego studenta i najpiękniejszej studentki WIL.
W trakcie roku akademickiego nie zwalniamy tempa – organizujemy wyjazdy na ferie, majówki lub kajaki, imprezy klubowe, wyjścia kulturalne w prawdziwie studenckich cenach (akcja Kulturalny Grudzień to nasz świąteczny prezent dla studentów 😉 ), wyjścia sportowe (np. do parku trampolin/wrotkarni, czy na mecze warszawskiej Legii), zbiórki charytatywne, wieczory planszówek, w okresie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych organizujemy poczęstunki świąteczne, zajmujemy się także plebiscytem Złotej Kredy, który pozwala wybrać studentom najlepszych prowadzących i wiele, wiele innych. Jednym z większych organizowanych przez nas projektów jest także tradycyjny czerwcowy piknik połączony z obchodami Dnia Wydziału – ostatni moment na relaks przed sesją! Jak sami widzicie, nie lubimy się nudzić.

Jeżeli macie nowe pomysły lub po prostu podoba Wam się to co robimy, chcecie nabyć nowe umiejętności, przeżyć cudowną przygodę i do nas dołączyć to zapraszamy serdecznie w każdej chwili do biura lub do kontaktu mailowego!

Kochani Studenci Wydziału Inżynierii Lądowej! ❤️

 

Serdecznie zapraszamy Was na zdalne dyżury Członków Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Inżynierii Lądowej. Każdy z członków WRS-u jest dostępny przez godzinę w tygodniu w zaplanowanych cyklicznych spotkaniach w pokoju 253. Chcemy być jak najbliżej Was i mieć jak najlepszą możliwość odpowiadania na Wasze rozmaite pytania i wątpliwości. Każdy z nas jest odpowiedzialny za inne rzeczy w Jednostce – w szczegółach spotkań możecie zapoznać się w czym się specjalizujemy. Pytania ogólne śmiało zadawajcie każdemu – zawsze postaramy się pomóc.

Kontakt

Skład WRS

Przewodniczący

Bartosz Sobczyk

student

bartosz.sobczyk.stud@pw.edu.pl

Członkowie

Janiec Bartosz

bartosz.janiec.stud@pw.edu.pl

Amelia Bednarska

amelia.bednarska.stud@pw.edu.pl

Kinga Chilczuk

Student

kinga.chilczuk.stud@pw.edu.pl

Kampa Emilia

emilia.kampa.stud@pw.edu.pl

Adriana Idziak

adriana.idziak.stud@pw.edu.pl

Widz Kacper

kacper.widz.stud@pw.edu.pl

Nąć Natalia

natalia.nac.stud@pw.edu.pl

Oleksandra Pankova

Student

oleksandra.pankova.stud@pw.edu.pl

Melnikava Uladzislava

uladzislava.melnikava.stud@pw.edu.pl