Professors


Janusz Gugała

mistrz

Pokój: 716
Tel.: +48 22 234-50-94
konrad.gugala@pw.edu.pl

Nabi Ibadov

dr hab. inż.
Profesor uczelni

Pokój: 517
nabi.ibadov@pw.edu.pl

Jerzy Idzikowski

dr inż.
Starszy wykładowca

Pokój: 247
Tel.: +48 22 234-66-58
jerzy.idzikowski@pw.edu.pl

Agnieszka Ignasiak

mgr inż.
obsługa administracyjna studiów I i II stopnia w języku angielskim

Pokój: 114
Tel.: +48 22 234-65-21
agnieszka.ignasiak@pw.edu.pl

Wioletta Jackiewicz-Rek

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 548
wioletta.rek@pw.edu.pl

Irena Janczewska

mgr
Specjalista ds. administracyjnych

Pokój: 449
Tel.: +48 22 825-35-72
Tel.: +48 22 234-65-43
irena.janczewska@pw.edu.pl

Monika Jaroszewska

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 631
Monika.Jaroszewska@pw.edu.pl

Beata Jaworska

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 548
Tel.: +48 22 234-64-88
beata.jaworska@pw.edu.pl

Jerzy Jaworski

mgr inż.
starszy specjalista inżynieryjno-techniczny

Pokój: 31
Tel.: +48 22 234-56-85
jerzy.jaworski@pw.edu.pl

Stanisław Jemioło

prof. dr hab. inż.
Profesor

Pokój: 123/131
Tel.: +48 22 234-65-03
stanislaw.jemiolo@pw.edu.pl

Karolina Jesionkiewicz-Niedzińska

mgr inż.
Asystent

Pokój: 646
karolina.niedzinska@pw.edu.pl

Kazimierz Józefiak

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 448
Tel.: +48 22 234-64-71
kazimierz.jozefiak@pw.edu.pl

Bogumiła Juchnowicz-Bierbasz

mgr inż.
Asystent

Pokój: 350
Tel.: +48 22 234-65-87
bogumila.bierbasz@pw.edu.pl

Grzegorz Kacprzak

dr hab. inż.
Adiunkt

Pokój: 445
grzegorz.kacprzak@pw.edu.pl

Zbigniew Kacprzyk

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 232c
Tel.: +48 22 825-56-40
zbigniew.kacprzyk@pw.edu.pl

Skip to content