IDiM

IDiM (Instytut Dróg i Mostów):


Anna Rakoczy

dr inż.

anna.rakoczy@pw.edu.pl

Monika Jaroszewska

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 631
Monika.Jaroszewska@pw.edu.pl

Łukasz Bylinka

Referent ds. inż.-technicznych

Pokój: 510
Tel.: +48 22 234-56-78
l.bylinka@il.pw.edu.pl

Wacław Szcześniak

prof. dr hab. inż.
Pracownik emerytowany

pok. 132
tel. 22 234 6507
w.szczesniak@il.pw.edu.pl

Krzysztof Gradkowski

dr inż.
Pracownik emerytowany

pok. 424
tel. 22 234-6490
k.gradkowski@il.pw.edu.pl
strona www

Stanisław Żurawski

mgr inż.
Pracownik emerytowany

Irena Janczewska

mgr
Specjalista ds. administracyjnych

Pokój: 449
Tel.: +48 22 825-35-72
Tel.: +48 22 234-65-43
i.janczewska@il.pw.edu.pl

Maria Szymańska

specjalista ds. administracyjnych

Pokój: 451
Tel.: +48 22 825-35-72
Tel.: +48 22 234-65-43
Fax.: +48 22 825-89-46
m.szymanska@il.pw.edu.pl

Janusz Szurmiński

specjalista ds. technicznych

Pokój: 637
Tel.: +48 22 234-60-31
Tel.: +48 22825-63-13
j.szurminski@il.pw.edu.pl

Przemysław Mossakowski

mgr inż.
specjalista naukowo-techniczny

Pokój: 433a
p.mossakowski@il.pw.edu.pl

Mariola Książek-Nowak

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 521
Tel.: +48 22 234-56-61
mariola.ksiazek@il.pw.edu.pl

Cezary Kraśkiewicz

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 622
Tel.: +48 22 234-15-37
c.kraskiewicz@il.pw.edu.pl

Marek Pawlik

dr hab. inż.
Adiunkt

Pokój: 339
m.pawlik@il.pw.edu.pl

Magdalena Złotowska

mgr inż.
Asystent

Pokój: 421
Tel.: +48 22 234-50-92
m.zlotowska@il.pw.edu.pl

Paweł Tutka

mgr inż.
Asystent

Pokój: 420
Tel.: +48 22 234-63-81
p.tutka@il.pw.edu.pl

Marek Rudnicki

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 419
marek.rudnicki@il.pw.edu.pl

Skip to content