Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Arkadiusza Leśko

Przewodniczący i Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport zawiadamiają, że w dniu 14 grudnia 2022 r. o godz. 11:15 w trybie stacjonarnym, w Gmachu Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, przy al. Armii Ludowej 16, 00-661 Warszawa, w sali 101, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Arkadiusza Leśko.

Tytuł rozprawy doktorskiej:

„Ocena wpływu wilgotności na połączenia w konstrukcjach z drewna klejonego warstwowo”.

Promotor rozprawy:

• Prof. dr hab. inż. Wojciech Gilewski (Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Lądowej)

Promotor pomocniczy:

• Dr inż. Anna Al Sabouni – Zawadzka (Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Lądowej)

Recenzenci:

• Dr hab. inż.Paulina Obara, prof. uczelni  (Politechnika Świętokrzyska)
  • Dr hab. inż. Jerzy Podgórski, prof. uczelni  (Politechnika Lubelska)

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się na stronie internetowej Wydziału Inżynierii Lądowej w zakładce Awanse naukowe oraz w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej.