Dziekanat

Monika Grzegorska

mgr
Obsługa administracyjna studiów II stopnia

Pokój: 105
Tel.: +48 22 234-65-51
m.grzegorska@il.pw.edu.pl

Irena Janczewska

mgr
obsługa administracyjna studiów I stopnia

Pokój: 105
Tel.: +48 22 234-65-51
i.janczewska@il.pw.edu.pl

Dorota Duszyńska

mgr
obsługa administracyjna studiów II stopnia

Pokój: 114
Tel.: +48 22 234-65-21
d.duszynska@il.pw.edu.pl

Barbara Osica

mgr inż.
specjalista ds. administracyjnych

Pokój: 105
Tel.: +48 22 234-65-51
b.osica@il.pw.edu.pl

Agnieszka Ignasiak

mgr inż.
obsługa administracyjna studiów I i II stopnia w języku angielskim

Pokój: 114
Tel.: +48 22 234-65-21
a.ignasiak@il.pw.edu.pl

Urszula Łabanowska

mgr inż.
specjalista ds. administracyjnych

Pokój: 106
Tel.: +48 22 234-15-38
u.labanowska@il.pw.edu.pl

Beata Pawłowska

mgr inż.
specjalista ds. administracyjnych

Pokój: 106
Tel.: +48 22 234-62-64
b.pawlowska@il.pw.edu.pl

Anna Stoczkiewicz

mgr inż.
Kierownik Dziekanatu

Pokój: 107
Tel.: +48 22 234-65-65
a.stoczkiewicz@il.pw.edu.pl

Katarzyna Zaręba

mgr
specjalista ds. administracyjnych

Pokój: 111
Tel.: +48 22 234-65-95
Tel.: +48 22 825-59-37
Fax.: +48 22 825-88-99
biuro.dziekana@il.pw.edu.pl

Teresa Banasiak

mgr
starszy specjalista ds. administracyjnych

Pokój: 112
Tel.: +48 22 234-56-70
Fax.: +48 22 825-88-99
t.banasiak@il.pw.edu.pl

Skip to content