Sukces naszej tegorocznej dyplomantki – mgr inż. Magdaleny Dąbrowskiej – w ogólnopolskim konkursie Project Master 2021

Praca magisterska obroniona przez Magdalenę Dąbrowską na Wydziale Inżynierii Lądowej zwyciężyła w konkursie na najlepsze prace z zakresu zarządzania projektami.

W opracowaniu pt. „Ocena wpływu wybranych parametrów budowy na opóźnienia w realizacji, z wykorzystaniem uczenia maszynowego” laureatka wykazała, że możliwe jest wskazanie cech kontraktu, które jeszcze przed rozpoczęciem realizacji inwestycji mogą mieć wpływ na terminowość oddania drogi do użytkowania. Promotorem zwycięskiej pracy był dr inż. Hubert Anyż.

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami, organizowany od 2002 r. przez IPMA Polska oraz Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Lista laureatów konkursu jest dostępna pod tym adresem.