Prof. dr hab. inż. Wojciech Radomski Doktorem Honoris Causa Politechniki Krakowskiej

Prof. dr hab. inż. Wojciech Radomski został uhonorowany godnością doktora honoris causa Politechniki Krakowskiej uchwałą Senatu Politechniki Krakowskiej z 26 maja 2021 roku. Promotorem postępowania był prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak, a wnioskodawcą Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata. Wniosek ten poparły Senaty Politechniki Gdańskiej i  Politechniki Wrocławskiej. Recenzentami w  postępowaniu byli prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde z Politechniki Gdańskiej i prof. dr hab. inż. Cezary Madryas z Politechniki Wrocławskiej. Uroczystość wręczenia dyplomu nadania tytułu doktora honoris causa oraz laudacja prof. Kazimierz Furtaka  i wykład prof. dr hab. inż. Wojciecha Radomskiego pt. „Most nad czasem i przestrzenią – moje związki z Krakowem i jego Politechniką” odbyły się 19 listopada 2021r w Sali Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Żródło: https://www.pk.edu.pl/