Seminarium inaugurujące

Politechniki Warszawskiej

DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO
I PREFABRYKACJI BETONOWEJ – II EDYCJA 2023-2024

Współpraca Stowarzyszenia Producentów Betonów oraz miesięcznika „Builder” ma na celu prowadzenie działań edukacyjnych promujących wśród młodych architektów i inżynierów budownictwa wykorzystanie nowoczesnej prefabrykacji betonowej oraz możliwości realizacji budownictwa z zastosowaniem autoklawizowanego betonu komórkowego. W ramach prowadzonych działań edukacyjnych zostanie zorganizowana II edycja konkursu dla młodych architektów i inżynierów budownictwa DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ, którego finał odbędzie się w październiku 2024 r. podczas konferencji „SPB 2024”.

Seminarium inaugurujące odbędzie się w FORMULE HYBRYDOWEJ i będzie dostępne dla studentów wydziałów architektury i budownictwa wyższych uczelni technicznych w Polsce. Uczestników zapraszamy do bezpośredniego udziału w wykładach, które będą miały miejsce w sali nr 407 na IV piętrze budynku Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej) lub w formule online.

Szczegółowy program wydarzenia na stronie SPB – link do strony – oraz w pliku PDF.

Szczegółowych informacji udziela dr inż. Grzegorz Adamczewski.

W skład Komitetu Organizacyjnego konferencji „DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ – II EDYCJA 2023-2024”  wchodzą: z Wydziału Inżynierii Lądowej dr inż. Grzegorz Adamczewski – przewodniczący komitetu na WIL, dr inż. Piotr Knyziak, mgr inż. Szymon Spodzieja, z Wydziału Architektury dr inż. arch. Anna Tofiluk.

REJESTRACJA: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/212

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Podczas wykładu każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji z prowadzącymi na temat prezentowanej tematyki.

ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ I AKTYWNOŚCI PODCZAS WYKŁADU.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJACY UDZIAŁ W WYKŁADACH BRANŻOWYCH.

UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na platformie BUILDER oraz potwierdzenie rejestracji i aktywny udział w wykładzie w dniu 12 kwietnia 2023.