Decyzja nr 334 /2021 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 8 grudnia 2021 r.

Zgodnie z decyzją Rektora nr 334/2021, od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne na PW prowadzone są w trybie zdalnym (dotyczy to także studiów podyplomowych i innych form kształcenia realizowanych na naszej Uczelni). W pozostałych kwestiach związanych z funkcjonowaniem PW w czasie pandemii obowiązuje zarządzenie Rektora nr 110/2021.

Oznacza to m.in., że decyzję o wprowadzeniu pracy zdalnej dla danego pracownika podejmuje kierownik (w przypadku pracowników podstawowej lub ogólnouczelnianej jednostki organizacyjnej), Prorektor ds. Ogólnych, Kanclerz lub Kwestor (w przypadku jednostek organizacyjnych administracji centralnej podległych – odpowiednio – Rektorowi, Kanclerzowi lub Kwestorowi) albo Prorektor ds. Filii w Płocku (w przypadku pracowników Filii w Płocku).

[mdocs single-file=”13604″ ]