Wydział

Komisje

Komisja Rady Wydziału ds. Mienia i Finansów Przewodniczący Ryszard Robert Gajewski dr hab. inż.Adiunkt Pokój: 332a r.gajewski@il.pw.edu.pl Członkowie Wojciech Gilewski prof. dr hab. inż.Profesor Pokój: 140 Tel.: +48 22 234-57-53 w.gilewski@il.pw.edu.pl Agnieszka Kaliszuk-Wietecka dr inż.Adiunkt Pokój: 318 Tel.: +48 22 825-92-80 a.kaliszuk-wietecka@il.pw.edu.pl Karol Kowalski dr hab. inż.Profesor uczelni Pokój: 539 Tel.: +48 22 234-64-87 k.kowalski@il.pw.edu.pl [...]
By Jan Pełczyński | Wydział
DETAIL

Działy Obsługi Wydziału

Biuro Dziekana Pracownicy Teresa Banasiak mgr starszy specjalista ds. administracyjnych Pokój: 112 Tel.: +48 22 234-56-70 Fax.: +48 22 825-88-99 t.banasiak@il.pw.edu.pl Katarzyna Zaręba mgrspecjalista ds. administracyjnych Pokój: 111 Tel.: +48 22 234-65-95 Tel.: +48 22 825-59-37 Fax.: +48 22 825-88-99 biuro.dziekana@il.pw.edu.pl Dziekanat Kliknij, aby przejść do strony Dziekanatu Dział Finansowo-Księgowy Pełnomocnik Kwestora Barbara Symko pełnomocnik [...]
By Jan Pełczyński | Wydział
DETAIL

Biblioteka Wydziałowa

Aktualności Biblioteki   Wypożyczanie i zwroty książek we wrześniu Wznawianie działalności Biblioteki Biblioteka Kolekcja Wydziałowa Pokój: 607 Tel.: +48 22 234-65-90 biblioteka@il.pw.edu.pl Godziny otwarcia Poniedziałek 9:00-14:00 Wtorek 9:00-14:00 Środa 9:00-14:00 Czwartek 9:00-14:00 Piątek 9:00-14:00 Piątek zjazdowy Nieczynne Sobota zjazdowa Nieczynne Zwroty wypożyczonych książek realizujemy również w Bibliotece Kolekcji IDiM (pokój 436) Kolekcja IDiM Pokój: 436 [...]
By admin | Wydział
DETAIL

Zespół Doradców Dziekana

Zespół Doradców Dziekana Lista firm i organizacji delegujących przedstawicieli do Zespołu Doradców Dziekana WIL PW, kadencja 2016-2020 AEC DESIGN SP. Z O.O. SP. K. A propos – Wioletta Fabrycka ASTINO AWBUD S.A. B7 SP. Z O.O. BBR POLSKA SP. Z O.O. BIURO PROJEKTÓW KOMUNIKACYJNYCH W POZNANIU SP. Z O.O. BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA SP. Z O.O. BUDIMEX S.A. BURO [...]
By admin | Wydział
DETAIL

Rada Wydziału

Skład Rady Wydziału Władze Wydziału Andrzej Garbacz prof. dr hab. inż.Profesor Pokój: 111 a.garbacz@il.pw.edu.pl Anna Siemińska-Lewandowska prof. dr hab. inż.Profesor Pokój: 426 a.lewandowska@il.pw.edu.pl Zofia Kozyra dr inż.Adiunkt Pokój: 138 Tel.: +48 22 234-56-71 z.kozyra@il.pw.edu.pl Wioletta Jackiewicz-Rek dr inż.Adiunkt Pokój: 548 w.jackiewicz-rek@il.pw.edu.pl Profesorowie i Doktorzy Habilitowani Sławomir Czarnecki dr hab. inż.Profesor uczelni Pokój: 139 Tel.: +48 [...]
By admin | Rada Wydziału . Wydział
DETAIL

Władze Wydziału

Dziekan Wydziału Andrzej Garbacz prof. dr hab. inż.Profesor Pokój: 111 a.garbacz@il.pw.edu.pl E-mail: dziekan@il.pw.edu.pl   Sekretariat: mgr Katarzyna Zaręba Pokój: 111 Tel.: +48 22 234-65-95 Tel.: +48 22 825-59-37 Fax.: +48 22 825-88-99 E-mail: biuro.dziekana@il.pw.edu.pl Prodziekan ds. Ogólnych i Nauki Anna Siemińska-Lewandowska prof. dr hab. inż.Profesor Pokój: 426 a.lewandowska@il.pw.edu.pl Sekretariat: mgr Teresa Banasiak Pokój: 112 Tel.: [...]
By admin | Wydział
DETAIL

Wydział

O Wydziale Wydział Inżynierii Lądowej powstał w 1915 roku jako jeden z czterech wydziałów Politechniki Warszawskiej, ale jego tradycje sięgają 1826 roku. Wydział Inżynierii Lądowej jest wiodącą jednostką naukową i dydaktyczną w dziedzinie budownictwa. Na Wydziale prowadzone są studia inżynierskie (I stopnia) i magisterskie (II stopnia) na kierunku Budownictwo (akredytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej) w zakresie [...]
By admin | Wydział
DETAIL
Skip to content