[Aktualizacja] 12 kwietnia. Beton komórkowy i prefabrykacja betonowa. Specjalny wykład branżowy na platformie Zoom.

Drodzy Studenci!

Zapraszamy na specjalny wykład branżowy, który odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2021 (poniedziałek), o godz. 14.30.
Wykład zostanie zorganizowany wspólnie z miesięcznikiem Builder w ramach programu Builder for the Future. Wykład odbędzie się w formule online na platformie Zoom.

Tematyka wykładu: DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ – wykład poprowadzą inżynierowie Stowarzyszenia Producentów Betonów – partnera programu „Builder for the Future”

PANEL I, g. 14.30 – 15.15 – „Autoklawizowany Beton Komórkowy – wszechstronny materiał do budowy ścian”:

ZAGADNIENIA PRZEDSTAWIONE PODCZAS WYKŁADU:
– Wynalezienie betonu komórkowego
– Z czego jest produkowany ABK
– Właściwości betonu komórkowego
– Popularność betonu komórkowego
– Krótka historia wyrobów z betonu komórkowego od bloczka do ścian
prefabrykowanych oraz zatoczenia koła
i ponownej drogi do bloczka do systemu tradycyjnego budowania (a nawet
do gotowości branży ABK do ponownej epoki prefabrykacji)
– Obecnie oferowane wyroby / systemy
– Przykłady realizacji budynków
– Beton komórkowy a BIM

PANEL II, g. 15.15 – 16.00 – „Prefabrykacja betonowa w budownictwie mieszkaniowym”

ZAGADNIENIA PRZEDSTAWIONE PODCZAS WYKŁADU:
– Historia prefabrykacji betonowej
– Zalety prefabrykacji
– Parametry techniczne
– Elementy budynku mieszkalnego
– Montaż
– Wykończenie
– Koszty
– Ekologia
– Kierunki rozwoju

Podczas wykładów każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji z prowadzącym na temat prezentowanej tematyki.
ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ I AKTYWNOŚCI PODCZAS WYKŁADU.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W WYKŁADZIE BRANŻOWYM.
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na platformie Builder oraz potwierdzenie rejestracji i aktywny udział w wykładzie na platformie Zoom w dniu 12 kwietnia 2021.

LINK DO REJESTRACJI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/140

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Każda osoba zarejestrowana na wykład (na podany adres mailowy przy rejestracji) otrzyma link do wydarzenia na platformie Zoom.

EDUKACJA Z BUILDEREM – program (PDF, 615KB)

Aktualizacja z 12.04.2021

Dla tych, którzy nie zdążyli się zapisać, a chcieliby wziąć udział w spotkaniu:
Bezpośredni link do spotkania na platformie ZOOM