Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgra inż. Bartosza Grzeszykowskiego

Przewodniczący i Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport zawiadamiają, że w dniu 5 listopada 2021 r. o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Bartosza Grzeszykowskiego.

Tytuł rozprawy doktorskiej:

Wpływ rozwiązań materiałowo-konstrukcyjnych na ciągliwość słupów ściskanych osiowo”.

Promotor rozprawy:

prof. dr hab. inż. Elżbieta Szmigiera (Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Lądowej)

Promotor pomocniczy:

dr inż. Aleksander Szwed (Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Lądowej)

Recenzenci:

1. prof. dr hab. inż. Aleksander Kozłowski (Politechnika Rzeszowska, Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury)
  2. dr hab. inż. Urszula Radoń, prof. PŚk  (Politechnika Świętokrzyska, Wydział Budownictwa i Architektury).

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej zostanie przeprowadzona w formie stacjonarnej w Gmachu Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej w Warszawie w sali 101, przy ul. Armii Ludowej 16.

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się na stronie internetowej Wydziału Inżynierii Lądowej w zakładce Awanse naukowe oraz w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej.

Przewód doktorski B. Grzeszykowskiego recenzja rozparwy prof. A.Kozłowskiego
Download 794.4 KB