Profesor Piotr Noakowski z Uniwersytetu Technicznego w Dortmundzie wyróżniony przez międzynarodowy związek przemysłowy CICIND podczas 100th CICIND Conference, Hamburg, Maj 2024

Z przyjemnością informujemy, że prof. Piotr Noakowski z Uniwersytetu Technicznego w Dortmundzie został wyróżniony przez międzynarodowy związek przemysłowy CICIND (COMITÉ INTERNATIONAL DES CONSTRUCTION INDUSTRIELLES – Międzynarodowy Komitet ds. Budownictwa Przemysłowego). Nagrodę przyznano za szczególne zaangażowanie Profesora w działalność Komitetu, zrzeszającego ponad 190 członków z 41 krajów świata i Jego aktywność podczas spotkań, na których dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, ocenie stanu konstrukcji i wzmacnianiu obiektów przemysłowych.

Prof. Piotr Noakowski jest absolwentem naszego Wydziału i utrzymuje z WIL PW stały kontakt. Wygłasza corocznie cykl wykładów dla studentów II-go semestru studiów magisterskich stacjonarnych, z przedmiotu „Budownictwo przemysłowe żelbetowe”, na specjalności „Konstrukcje Budowlano-Inżynierskie”, prowadzonego przez Zakład Konstrukcji Betonowych i Metalowych.

Najbliższe wykłady odbędą się w dniu 13.05.2024 r.