Informacje o Zespole

Anna Tofiluk

dr inż. arch.
Adiunkt

Pokój: 315/314
Tel.: +48 22-234-57-47
a.tofiluk@il.pw.edu.pl

Piotr Bujak

dr inż. arch.
Adiunkt

Pokój: 351
Tel.: +48 22 234-65-89
p.bujak@il.pw.edu.pl

Rafał Bujnowski

mgr inż. arch.
Starszy wykładowca

Pokój: 351
Tel.: +48 22 234-65-89
r.bujnowski@il.pw.edu.pl

Adam Dolot

dr inż. arch.
Starszy wykładowca

Pokój: 351
Tel.: +48 22 234-65-89
a.dolot@il.pw.edu.pl

Eliza Maciejewska

dr inż. arch.
Adiunkt

Pokój: 314
Tel.: +48 22 234-57-47
e.maciejewska@il.pw.edu.pl

Marek Neubart

mgr inż. arch.
Starszy wykładowca

Pokój: 351
Tel.: +48 22 234-65-89
m.neubart@il.pw.edu.pl

Anna Tofiluk

dr inż. arch.
Adiunkt

Pokój: 315/314
Tel.: +48 22-234-57-47
a.tofiluk@il.pw.edu.pl

Główne kierunki działalności naukowej i dydaktycznej:

  • projektowanie architektoniczne, zagadnienia związane z urbanistyka i planowaniem przestrzennym;
  • architektura zrównoważona i prośrodowiskowa, rozwiązania istotne w kontekście zmian klimatycznych, budownictwo energooszczędne i pasywne;
  • miasto i woda;
  • współczesna architektura prefabrykowana;
  • projektowanie uniwersalne;
  • rola współpracy i dialogu międzybranżowego w projektowaniu;
  • projekty rewitalizacji, modernizacji, adaptacji obszarów i budynków;
  • zasady sporządzania dokumentacji budowlanej, rysunku technicznego i odręcznego dotyczące ich zapisu i odczytu, wykorzystanie CAD do sporządzania rysunków architektoniczno-budowlanych.

Zakres proponowanych usług naukowo-badawczych:

  • usługi z zakresu projektowania architektoniczno-budowlanego wraz z koordynacją projektów branżowych obiektów typowych i nietypowych;
  • inwentaryzacje i sporządzanie opracowań towarzyszących dokumentacji budowlanej – wizualizacji i makiet;
  • projekty rewitalizacji, modernizacji, adaptacji obszarów i budynków.
Pozostałe jednostki w ramach Instytutu