Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej ogłasza Konkurs na najem lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 41,62m2, znajdującego się w budynku przy Al. Armii Ludowej 16 w Warszawie. Lokal będzie dostępny do najmu od 01.04.2023, dotychczas był wykorzystywany na cele biurowe.

Przeznaczenie – nieuciążliwa działalność: biurowa, pracownia projektowa, fotograficzna lub podobne. Szczegółowe informacje, opis obiektu i warunki konkursu dostępne są na stronie: https://www.il.pw.edu.pl/konkurs-na-najem-lokalu-uzytkowego-19032023/.  Termin składania ofert upływa z dniem 29.03.2023.

Informacje dodatkowe:

I. Charakterystyka lokalu

Lokal o powierzchni 41,62m2, zlokalizowany na 6-tym piętrze naszego budynku, składający się z jednego pomieszczenia o regularnym, zbliżonym do kwadratu kształcie, z bardzo dobrym dostępem do światła dziennego i panoramicznym widokiem na Kampus PW i panoramę wieżowców w Centrum. Wysokość pomieszczenia do stropu wynosi 3,11m, z 1 przeszkloną ścianą (okna 2,2m wysokości), podłoga wykładzina PCV. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Budynek z całodobową ochroną.

Lokal do najmu bez wyposażenia. W lokalu znajdują się gniazda elektryczne, Politechnika Warszawska nie zapewnia dostępu do swojej sieci internetowej osobom trzecim. Najemca, w miarę dostępności, może za dodatkową opłatą korzystać również z w pełni wyposażonych sal konferencyjnych znajdujących się w Gmachu. Istnieje także możliwość najmu miejsc parkingowych.

Uwaga: w przypadku działalności o zwiększonym w stosunku do biurowego poborze prądu (np. serwery komputerowe), zużycie energii elektrycznej będzie rozliczane odpowiednio; jako dodatkowa opłata zryczałtowana lub na podstawie dedykowanego licznika prądu.

Do dyspozycji wszystkich użytkowników budynku są szatnia dla gości, windy, łazienki, automaty vendingowe oraz punkt gastronomiczny oferujący kanapki, przekąski, napoje, ciepłe śniadania i obiady.

Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią: budynki biurowe, obiekty dydaktyczne PW, domy wielorodzinne, zabudowa usługowa. Nieruchomość w której znajduje się oferowany lokal znajduje się bezpośrednio przy dużym węźle komunikacji miejskiej: metro Politechnika, autobusy.

II. Wybrane zdjęcia obiektu

Uwaga: przedstawione na zdjęciach elementy wyposażenia nie stanowią części niniejszej oferty. Lokal będzie pusty, do samodzielnego wyposażenia.

III. Kryteria konkursu

Przy wyborze najemcy będą brane pod uwagę następujące kryteria:

1. Parametry finansowe: proponowana wysokość czynszu dzierżawnego, stabilność finansowa oferenta, referencje.
  2. Długość okresu najmu (minimalny wynosi 12 miesięcy).
  3. Charakter działalności: poziom jej uciążliwości, możliwe jej powiązanie z celami statutowymi PW, korzyści dla społeczności lokalnej wynikające z proponowanej działalności

IV. Sposób składania ofert

Mailowo na adam.marek.zalewski@pw.edu.pl
lub listownie, z dopiskiem na kopercie „Oferta najmu” na adres:

Biuro Dziekana
Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej
Al. Armii Ludowej 16
00-637 Warszawa

Oferta powinna zawierać: dane identyfikacyjne i kontaktowe oferenta, rodzaj proponowanej działalności wraz z opisem, preferowaną datę jej rozpoczęcia, propozycję wysokości czynszu najmu, na jaki okres potencjalny najemca zamierza użytkować lokal oraz wszelkie inne przydatne zdaniem oferenta informacje związana z zakresem i kryteriami konkursu. O wynikach konkursu powiadomimy wszystkich oferentów do 31.03.2023.

Dodatkowe pytania dotyczące najmu można kierować na adres mailowy zarządcy nieruchomości: adam.marek.zalewski@pw.edu.pl. Na odpowiedź zastrzegamy sobie 2 dni robocze. Przed złożeniem oferty możliwe jest obejrzenie lokalu, po uprzednim umówieniu się.

Zachęcamy Państwa do współpracy z PW, należącej do pierwszej trójki uczelni wyższych w Polsce!