[Aktualizacja] 19 kwietnia. Port Praski. Specjalny wykład branżowy na platformie Zoom.

Drodzy Studenci!

Zapraszamy na specjalny wykład branżowy, który odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2021 (poniedziałek), o godz. 14.30.
Zostanie zorganizowany wspólnie z miesięcznikiem Builder w ramach programu Builder for the Young Engineers.
Odbędzie się w formule online na platformie Zoom.

Tematyka wykładu: Krótka historia Portu Praskiego, teraźniejszość i przyszłość.

– „Budownictwo hydrotechniczne na przykładzie zabezpieczenia przeciwpowodziowego i śluzy”. Budowa zabezpieczenia przeciwpowodziowego w zakresie budowy bramy przeciwpowodziowej z komorą i głową śluzy żeglugowej u wejścia do Portu Praskiego
– „Budownictwo mieszkaniowe”. Realizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego „Port Praski”
– Przedsięwzięcie „Port Praski” jako początek drogi zawodowej inżyniera

Podczas wykładów każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji z prowadzącym na temat prezentowanej tematyki.
ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ I AKTYWNOŚCI PODCZAS WYKŁADU.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W WYKŁADZIE BRANŻOWYM.
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na platformie Builder oraz potwierdzenie rejestracji i aktywny udział w wykładzie na platformie Zoom w dniu 19 kwietnia 2021.

LINK DO REJESTRACJI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/141

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Każda osoba zarejestrowana na wykład (na podany adres mailowy przy rejestracji) otrzyma link do wydarzenia na platformie Zoom.

EDUKACJA Z BUILDEREM_wykład_Port Praski_19.04.2021 – program (PDF, 615KB)

Aktualizacja

Udostępniamy bezpośredni link do platformy Zoom: