Zasady bezpłatnej opieki medycznej dla studentów PW

Szanowni Państwo

W związku z licznymi zapytaniami ze strony pacjentów/studentów PW i codzienną obserwacją ich wiedzy na temat zasad korzystania z opieki medycznej w ramach posiadanego statusu ubezpieczenia i zasad finansowania usług w ramach NFZ pozwalam sobie na Państwa ręce przesłać materiały informacyjne w tym zakresie. Szczególnie w czasach stanu epidemii, kiedy może być problem z dostępem do lekarza i uzyskaniem rzetelnej informacji wiedza taka może być pomocna zarówno dla studentów krajowych jak i obcojęzycznych. Zapraszamy do korzystania z infolinii i dalszej tradycyjnej ścieżki pomocy medycznej w przychodniach akademickich CenterMed Warszawa na terenie Politechniki Warszawskiej. Gwarantujemy szybką i sprawną pomoc medyczną z wykorzystaniem wszelkich dostępnych na dziś rozwiązań informatycznych.

CenterMed Warszawa Sp. z o.o.

1. STUDENCI – ZASADY LECZENIA NFZ (PDF)
2. STUDENCI – SZCZEGÓŁY ZAPISU ON-LINE NFZ (PDF)