Współpraca z firmą GRAITEC – Advance Design

Miło nam poinformować, że Politechnika Warszawska – Wydział Inżynierii Lądowej nawiązała współpracę z firmą GRAITEC w zakresie nauczania projektowania konstrukcji z wykorzystaniem oprogramowania Advance Design.

Zajęcia oferowane będą jako wybieralne w ramach przedmiotu Automatyzacja Projektowania Konstrukcji z elementami BIM (Moduł 2 i Moduł 3) zarówno na studiach inżynierskich, jak i magisterskich. Zajęcia poprowadzą pracownicy Zespołu Konstrukcji Betonowych we współpracy z inżynierami firmy GRAITEC, a studenci nauczą się modelować i projektować konstrukcje prętowe i powłokowe przy zastosowaniu programu Advance Design.

Studenci uczęszczający na kurs otrzymają certyfikat odbycia szkolenia wystawiony przez firmę GRAITEC.