Wizyta delegacji z Chalmers University of Technology w Göteborgu

W dniu 29.03.2023 r. na Wydziale Inżynierii Lądowej odbyło się spotkanie z delegacją z Chalmers University of Technology w Göteborgu w Szwecji, która przyjechała na wizytę studyjną do Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Warszawskiej. W skład delegacji wchodziły dwie Panie z biura przyjęć na studia: Charlotte Salmenius oraz Emelie Wennersand.

Na początku spotkania Pan Dziekan Andrzej Garbacz przywitał gości, a następnie Dziekanat wraz z Panią Kierownik poprowadził prezentację na temat Wydziału Inżynierii Lądowej i procesu kształcenia na Politechnice Warszawskiej.

Spotkanie miało charakter wzajemnej wymiany informacji i przebiegało w przyjemnej atmosferze dialogu. Dzięki temu poznaliśmy przebieg procesu kształcenia i dyplomowania w Szwecji oraz nawiązaliśmy przyjazne stosunki z naszym partnerem z konsorcjum ENHANCE.

Po południu odbyła się druga część spotkania, w której Pan Prodziekan ds. Studiów oprowadził gości po naszych laboratoriach i opowiedział o badaniach prowadzonych na Wydziale. Następnie delegacja z Chalmers University of Technology zakończyła swój pobyt na WIL wizytą w biurze Dziekanatu, gdzie Panie zajmujące się administracją studiów zaprezentowały w praktyce obsługę dokumentacji studenckiej.

Spotkanie było satysfakcjonujące dla obu stron i mamy nadzieję, że zaowocuje w przyszłości dalszym rozwojem współpracy międzynarodowej na WIL.