Szlachetna Paczka na Wydziale Inżynierii Lądowej | Zapraszamy do wsparcia na zrzutka.pl

Każdy z nas choć na chwilę może wcielić się w rolę św. Mikołaja i pomóc potrzebującym!
Zapraszamy do wsparcia Szlachetnej Paczki w postaci przekazów pieniężnych i darów zbieranych m.in w holu do naszego wydziału (przy wejściu od parkingu). Zbiórka rozpoczyna się 21 listopada i potrwa do 8 grudnia 2022 r.

W tym roku dzięki Państwa życzliwości i szczodrobliwości darami wsparte zostaną dwie rodziny:

Finansowo akcję będzie można wesprzeć na portalu zrzutka.pl.

Wydarzenia towarzyszące, m.in:

• Szlachetna Ślizgawka (22 listopada 2022 r. o godzinie 23:30) – zapisy na ślizgawkę odbywają się w dniu dzisiejszym (21.11) o godzinie 18:00.
  • Koncert Szlachetnej Paczki oraz loteria (6 grudnia 2022 r. ),
  • kiermasze ciast.

Więcej informacji na https://fb.me/e/26K8BhgQJ

Szlachetną Paczkę Politechniki Warszawskiej koordynuje Samorząd Studentów PW przy współpracy z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów PW.