Staż post-doktorski na Uniwersytecie Michigan (w RA2021/2022)

Politechnika Warszawska wraz z Fundacją Dekaban ogłaszają konkurs na
STAŻ POST-DOKTORSKI w roku akademickim 2021/2022
na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor, Michigan, USA

Czas trwania stażu: 12 miesięcy
Orientacyjny początek stażu: 01.10.2021  (termin rozpoczęcia i realizacja stażu uzależnione od sytuacji pandemicznej w Polsce i USA)

WARUNKI:

• obszar badań naukowych odpowiadający zakresowi działalności badawczej prowadzonej w College of Engineering University of Michigan,
  • stopień doktora w obszarze nauk technicznych,
  • zatrudnienie w Politechnice Warszawskiej,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Wybrani stypendyści będą zatrudnieni w College of Engineering, University of Michigan, na stanowisku Visiting Assistant Professor. Fundacja Dekaban zapewnia stypendium i zwrot kosztów podroży dla stypendysty oraz większą część ubezpieczenia zdrowotnego.

Stypendysta jest odpowiedzialny za znalezienie odpowiedniego zakwaterowania w Ann Arbor.
Aplikacja: list motywacyjny wraz z CV w języku angielskim (w formacie podanym u dołu strony https://dekaban.engin.umich.edu/administration/) należy składać elektronicznie w terminie do 10 maja 2021 roku
do sekretariatu Prorektora ds. Nauki, prof. dr hab. Mariusza Malinowskiego na adres: prorektor.nauka@pw.edu.pl

Plakat stażu Fundacji Dekaban (PDF, 154KB)