ZIPZB

ZIPZB (Zakład Inżynierii Produkcji i Zarządzania w Budownictwie):


Agnieszka Stańczak

specjalista ds. administracyjnych

Nabi Ibadov

dr hab. inż.
Adiunkt

Pokój: 518
n.ibadov@il.pw.edu.pl

Dariusz Walasek

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 522
d.walasek@il.pw.edu.pl

Janusz Sobieraj

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 523

Jerzy Rosłon

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 521
j.roslon@il.pw.edu.pl

Wojciech Rogala

mgr inż.
Asystent

Pokój: 519
w.rogala@il.pw.edu.pl

Anna Piotrowska

mgr inż.
Starszy wykładowca

Pokój: 523
Tel.: +48 22 234-64-84
a.piotrowska@il.pw.edu.pl

Paweł Nowak

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 520
Tel.: +48 22 234-64-85
p.nowak@il.pw.edu.pl

Aleksander Nicał

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 518
Tel.: +48 22 234-57-49
a.nical@il.pw.edu.pl

Mariola Książek-Nowak

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 521
Tel.: +48 22 234-56-61
mariola.ksiazek@il.pw.edu.pl

Michał Krzemiński

dr hab. inż.
Profesor uczelni

Pokój: 504
m.krzeminski@il.pw.edu.pl

Krzysztof Kaczorek

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 519
k.kaczorek@il.pw.edu.pl

Andrzej Foremny

mgr inż.
Asystent

Pokój: 522
a.foremny@il.pw.edu.pl

Hubert Anysz

dr inż.
Adiunkt

Pokój: 523
Tel.: +48 22 234-64-84
h.anysz@il.pw.edu.pl

Janusz Kulejewski

dr hab. inż.
Profesor uczelni

Pokój: 525
Tel.: +48 22 234-65-15
j.kulejewski@il.pw.edu.pl

Skip to content