OGŁOSZENIE – Poszukiwani studenci do realizacji zadań w projekcie.

ZAKRES PRAC: wsparcie przy prowadzeniu badań badawczo-rozwojowych, tworzenie raportów merytorycznych dt. serwisów chmurowych i bazodanowych, opracowywanie analizy wymagań i architektury systemu, wypełnianie poleceń kierownika B+R w ramach projektu „Opracowanie prototypu systemu wspomagającego poruszanie się osób ze szczególnymi potrzebami wewnątrz obiektów architektonicznych związanych z transportem szynowym – LIFT” w ramach zadania 1 „Identyfikacja i określenie istotności czynników wpływających na orientację i poruszanie się osób ze szczególnymi potrzebami w obiektach związanych z komunikacją szynową i wykorzystanie ich do opracowania koncepcji infrastruktury danych przestrzennych oraz optymalnych/dostosowanych algorytmów nawigacyjnych”

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa zlecenia

PLANOWANY TEMIN ZATRUDNIENIA: 15.04.2022 – 30.11.2022

W przypadku zainteresowania współpracą możliwe jest wydłużenie zatrudnienia do zakończenia realizacji projektu tj. maksymalnie do dnia 31.12.2024 i zaangażowanie w innych zadaniach lub zwiększenie wymiaru godzinowego w ramach projektu „Opracowanie prototypu systemu wspomagającego poruszanie się osób ze szczególnymi potrzebami wewnątrz obiektów architektonicznych związanych z transportem szynowym – LIFT”. W przypadku wydłużenia okresu zatrudnienia uzgodniony zostanie miesięczny wymiar zaangażowania.

WYMAGANIA:

• student Politechniki Warszawskiej, mile widziany student na kierunkach informatycznych
  • doświadczenie w realizacji prac badawczych w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych w technologii React Native i tworzenia serwisów chmurowych i bazodanowych
  • wiedza z zakresu projektowania uniwersalnego i tworzenia produktów dopasowanych do osób ze szczególnymi potrzebami
  • zainteresowanie tematyką szynowego transportu publicznego i nawigacji

Oferty należy przesyłać na adres pawel.nowak@pw.edu.pl w terminie do 14.04.2022 r. do godziny 16.00.

Formularz LIFT