OGŁOSZENIE – Poszukiwani studenci do realizacji zadań w projekcie BRIK II

ZAKRES PRAC: wsparcie przy prowadzeniu badań laboratoryjnych, pomoc przy wykonywaniu pomiarów, obróbce i archiwizacji danych, praca przy tworzeniu raportów merytorycznych, wypełnianie poleceń kierownika B+R w ramach projektu „Innowacyjne elementy nawierzchni peronów kolejowych z betonu fotokatalitycznego oczyszczającego powietrze”.

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa zlecenie – poszukujemy 2 osób – planowany wymiar 40h/miesiąc/osoba

PLANOWANY TEMIN ZATRUDNIENIA: 19.01.2023 – 30.06.2023

W przypadku zainteresowania współpracą możliwe jest wydłużenie zatrudnienia do zakończenia realizacji projektu tj. maksymalnie do dnia 31.12.2025 i zaangażowanie w innych zadaniach w ramach projektu „Innowacyjne elementy nawierzchni peronów kolejowych z betonu fotokatalitycznego oczyszczającego powietrze”. W przypadku wydłużenia okresu zatrudnienia uzgodniony zostanie miesięczny wymiar zaangażowania.

WYMAGANIA:

• tytuł inżyniera na kierunku budownictwo, mile widziany student na specjalności z zakresu technologii betonu
  • zainteresowanie tematyką projektu i doświadczenie w realizacji prac badawczych lub pomocniczych w zakresie technologii betonów specjalnych, chęć realizacji pracy dyplomowej w tematyce projektu
  • wiedza z zakresu technologii betonu i technologii betonów specjalnych

Oferty należy przesyłać na adres wioletta.rek@pw.edu.pl w terminie do 18.01.2023r. do godziny 16.00.

Formularz BRIK II