Płatne praktyki dla studentów budownictwa przy projekcie jądrowym w Polsce

W ramach podpisanego porozumienia z Politechniką Warszawską, Bechtel Corporation zaprasza studentów kierunku budownictwo na płatne praktyki studenckie.
To niepowtarzalna okazja na rozpoczęcie swojej drogi zawodowej przy realizacji największego projektu budowlanego w Polsce.
Podczas tych praktyk, studenci będę włączeni w ‘Global Internship Program’, gdzie będą mogli szkolić się z kolegami z innym krajów z najlepszych praktyk inżynieryjnych.

Termin dla aplikacji to 5 czerwca 2024 roku, a termin rozpoczęcia programu to lipiec 2024.

Koordynatorem na Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej jest prof. Tomasz Piotrowski, a wszelkie pytania dotyczące tego programu praktyk należy kierować do Anita Ferlejko-Salamon HR Advisor w Bechtel Polska sp. z o.o. (aferlejk@bechtel.com).

Lokalizacja praktyk: Warszawa
Czas trwania praktyk: 2-3 miesiące.

Zapraszamy do aplikacji przez link.