Materiały polimerowe i polimerowo-cementowe w naprawach żelbetu – przykłady praktyczne – wtorek 6 grudnia 2022 r., g. 13:00-15:15

Szanowni Państwo,

Miło mi jest poinformować, że wkrótce na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej odbędzie się Seminarium pt. Materiały polimerowe i polimerowo-cementowe w naprawach żelbetu – przykłady praktyczne.

W imieniu Organizatorów Seminarium, którymi są Komisja Nauki Warszawskiego Oddziału PZITB, Zakład Inżynierii Materiałów Budowlanych WIL PW oraz Koło Naukowe Inżynierii Materiałów Budowlanych WIL PW pragnę Pana/Panią zaprosić do udziału w sesjach tematycznych, które odbędą się na Wydziale Inżynierii Lądowej PW w dniu 06.12.2022 w godzinach 13:15-15 w Sali 407 (Pietro IV). Szczegółowy program prezentacji tematycznych w załączeniu.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam do udziału w Seminarium, które ma charakter otwarty i bezpłatny.

Z wyrazami szacunku,

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego