KN Konstrukcji Metalowych na World of Glass Congress

World of Glass Congress to konferencja techniczna poświęcona nowym trendom i technologiom oraz badaniom dotyczącym konstrukcji przeszklonych, która odbyła się w ramach obchodów International Year of Glass 2022.

W tej edycji jako prelegenci wystąpili tam studenci naszego wydziału – członkowie Koła Naukowego Konstrukcji Metalowych. Pierwsza grupa w składzie: Karolina Krzyżanowska, Wiktoria Felczak oraz Michał Machoń przedstawili prezentacje pt. „Badania połączeń punktowych metalowo-szklanych z różną konfiguracją wzmocnień”. Z kolei jako druga grupa wystąpili Adrianna Paluch oraz Hubert Brodacki z prezentacją na temat błędów i uszkodzeń związanych z realizacją i eksploatacją fasad szklanych. Wystąpienia naszych studentów zostały przygotowane pod kierownictwem dr inż. Macieja Cwyla.