„Okno na budownictwo” z sukcesami naszych studentów

W dniach 19-20 maja Członkowie Koła Naukowego Konstrukcji Metalowych wzięli udział w III edycji konferencji studenckiej „Okno na budownictwo”, której organizatorami byli Firma Drutex, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej oraz Koło Naukowe KOBRa. Wydarzenie zostało objęte patronatem przez magazyn „Builder”.

Podczas konferencji trzy zespoły wygłosiły prezentacje, dotyczące działalności koła, w następujących składach:

• Michał Prochera, Patryk Radzimirski, Kornelia Wilga, Jędrzej Wojda: prezentacja pt. „Badanie konsol poliamidowo-aluminiowych”
  • Patrycja Komańska, Jan Krokwiński, Dominik Pacholec, Adrianna Paluch: prezentacja pt. „Analiza zadaszenia budynku biurowego na podstawie ekspertyzy”
  • Hubert Brodacki, Karolina Krzyżanowska, Michał Machoń: prezentacja pt. „Zadaszenie obiektu sportowego – analiza konstrukcji”

Pierwsza grupa, tj. Michał Prochera, Patryk Radzimirski, Kornelia Wilga, Jędrzej Wojda  przedstawiła jedną z czterech najlepszych prezentacji podczas wydarzenia i zakwalifikowała się do rywalizacji w debacie oksfordzkiej.

Nasza drużyna zwyciężyła w tej konkurencji prezentując wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Zwieńczeniem zwycięstwa było otrzymanie pucharu za I miejsce w debacie oraz pozostałych nagród.

Wiecej informacji o kongerencji na: