II miejsce w Rankingu Wydziałów Budownictwa Builder 4 FUTURE DAY 2022

4 FUTURE DAY to wydarzenie, w którym studenci uczelni technicznych, chcący zostać w przyszłości architektami lub związać swoją karierę z szeroko pojętym budownictwem, mogą zajrzeć do świata branży od kuchni.

W programie tegorocznego 4FD znalazły się m in. rozstrzygnięcie Rankingu Wydziałów Budownictwa i Architektury, wykłady branżowe oraz warsztaty BIM. Studenci mieli również okazję konsultacji branżowych z partnerami programów Builder for the Young Architects oraz Builder for the Young Engineers.

W rankingu wydziałów budownictwa pierwsze miejsce przypadło Wydziałowi Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej uplasował się na drugim miejscu, a na trzecim Politechnika Gdańska.

Więcej informacji na: Młodość spotyka doświadczenie, czyli 4 FUTURE DAY 2022 – BUILDER POLSKA

Relacja z wydarzenia:

Krzysztof Kaczorek: