Drodzy Studenci,
Gorąco zapraszam do udziału w cennej inicjatywie Absolwentów WIL PW skierowanej specjalnie dla Was!

GradsForStuds to inicjatywa absolwentów naszego wydziału zrzeszająca ponad 30 osób z różnych firm! Chcemy podzielić się ze studentami naszymi doświadczeniami z pierwszych lat po ukończeniu studiów ale nie tylko. Damy Wam perspektywę tego co możecie robić w naszym zawodzie na co musicie uważać i gdzie możecie szukać swoich szans! Na spotkaniu zachęcamy Was do otwartej komunikacji: zadawajcie pytania, dyskutujcie z nami, jeśli potrzebujecie to pogadamy z Wami nawet po spotkaniu. Czekamy na Was na naszym pierwszy spotkaniu. Zarejestrować się możecie skanując kod QR lub klikając w link w opisie. Do zobaczenia!