Już 17 marca na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej i miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers”.

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w architekturze i nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu. KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA.

UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera (RODO) oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 17 marca podczas DMI. Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom (każda osoba zarejestrowana otrzyma link na podany adres mailowy).

ZACZYNAMY 17 MARCA, GODZ. 10.00

Aktualizacja:

Osoby, które nie zdążyły się zarejestrować zapraszamy bezpośrednio na wydarzenie na platformie ZOOM: