Zapraszamy na Warsztaty BIM – 13 czerwca, godz. 15:30 (na platformie ZOOM)

Miesięcznik Builder wraz z firmą ARKANCE SYSTEMS POLAND zapraszają na WARSZTATY BIM, których tematem jest:
„Współpraca architektów i konstruktorów z pomocą plików IFC; praktyczne podejście”.

Warsztaty BIM odbędą się w formule on-line (na platformie Zoom) w dniu 13 czerwca 2022 o godz. 15.30 (poniedziałek).

Każdy uczestnik otrzyma imienny CERTYFIKAT, potwierdzający udział w warsztatach. Warsztaty BIM zorganizowane zostaną w ramach programu Builder for the Young Engineers specjalnie dla studentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej.

[wpfa5r icon=”file-pdf”] Szczegółowy program warsztatów (pdf)

UWAGA: Udział w warsztatach jest możliwy jedynie poprzez rejestrację na platformie B4F.
REJESTRACJAhttps://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/188

PROGRAMY DO ZAINSTALOWANIA/DOSTĘP DO PLATFORMY CHMUROWEJ:
Autodesk Revit 2023– rejestracja i instalacja wersji edukacyjnej na stronie autodesk.com/education/edu-software wraz z dostępnymi aktualizacjami programu.

Zarejestrowane osoby, na podane przy rejestracji adres mailowy, przed warsztatami otrzymają link do platformy Zoom. Otrzymanie certyfikatu będzie możliwe również po dokonaniu wcześniejszej rejestracji (RODO).