Professors


Jerzy Durlej

MSc
Lecturer

Room: 629
Phone: +48 22 234-64-66
jerzy.durlej@pw.edu.pl

Tomasz Dybicz

PhD
Assistant Professor

Room: 640
Phone: +48 22 234-62-97
Phone: +48 22 234-65-44
tomasz.dybicz@pw.edu.pl

Professor Grzegorz Dzierżanowski

PhD, DSc
Associate Professor

Room: 232d
Phone: +48 22 234-65-16
grzegorz.dzierzanowski@pw.edu.pl

Szymon Firląg

PhD
Assistant Professor

Room: 319
Szymon.Firlag@pw.edu.pl

Andrzej Foremny

MSc
Assistant

Room: 522
andrzej.foremny@pw.edu.pl

Błażej Gago

MA
Senior Librarian

Room: 607
Phone: +48 22 234-65-90
Blazej.Gago@pw.edu.pl

Professor Marcin Gajewski

PhD, DSc
Assistant Professor

Room: 243
Phone: +48 22 234-51-64
marcin.gajewski@pw.edu.pl

Professor Ryszard Robert Gajewski

PhD, DSc
Associate Professor

ryszard.gajewski@pw.edu.pl

Professor Andrzej Garbacz

PhD, DSc
Professor

Room: 111
andrzej.garbacz@pw.edu.pl

Professor Wojciech Gilewski

PhD, DSc

Room: 140
Phone: +48 22 234-57-53
wojciech.gilewski@pw.edu.pl

Professor Marian Giżejowski

PhD, DSc

Room: 215
Phone: +48 22 825-84-21
marian.gizejowski@pw.edu.pl

Professor Aniela Glinicka

PhD, DSc
Associate Professor

Room: 242
Phone: +48 22 234-65-14
aniela.glinicka@pw.edu.pl

Emilia Głogosz

BSc
Specialist

Room: 417
Phone: +48 22 825-72-87
emilia.glogosz@pw.edu.pl

Michał Głowacki

PhD
Assistant Professor

Room: 348
Phone: +48 22 234-65-85
michal.glowacki@pw.edu.pl

Aldona Góźdź

PhD
Assistant Professor

Room: 245
Phone: +48 22 234-51-63
aldona.gozdz@wp.pl

Sebastian Grabiński

MSc
Assistant

Room: 332a
Sebastian.Grabinski@pw.edu.pl

Skip to content