Rekrutacja na studia

Trwa rekrutacja na studia:

  • stacjonarne II stopniado 21 września została przedłużona rekrutacja  na kierunek budownictwo dla specjalności specjalności IK, IPB, oraz specjalizacji KB, MiBP specjalności KBI, Civil Engineering Structures (studia w j. angielskim) oraz na kierunek budowa i eksploatacja infrastruktury transportu szynowego;
  • niestacjonarne I stopnia – do 11 września 2020 r. – rekrutacja zakończona
  • niestacjonarne II stopnia – do 11 września 2020 r. – rekrutacja przedłużona do 21 września 2020r.

Kandydaci w  wyżej wymienionych terminach powinni zarejestrować się na stronie zapisy.pw.edu.pl , wnieść opłatę rekrutacyjną, przesłać przez system IKR wymagane dokumenty.

Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia dostaną informacje o zakwalifikowaniu się na studia:

  • pierwsza tura: 18 sierpnia 2020 r. do godz. 23:00, następny krok to  załączenie na IKR skanu/zdjęcia świadectwa maturalnego od 18 do 20 sierpnia do godz. 15:00,
  • druga tura: w dniu 21 sierpnia 2020 r. do godz. 23:00, następny krok to załączenie na IKR skanu/zdjęcia świadectwa maturalnego od 21 do 25 sierpnia do godz. 15:00,
  • trzecia tura (jeśli zostanie ogłoszona): w dniu 26 sierpnia 2020 r. do godz. 23:00, następny krok to załączenie na IKR skanu/zdjęcia świadectwa maturalnego od 26 do 28 sierpnia do godz. 15:00.

Ze względu na sytuację epidemiczną o terminie dostarczenia oryginału dokumentu do wglądu zostaną Państwo poinformowani w późniejszym terminie.

Osoby przyjęte na studia stacjonarne I stopnia na Wydziale Inżynierii Lądowej zostały poinformowane telefonicznie/mailowo o terminach dostarczania dokumentów (od 25 września do 29 września), 15 osób na konkretną godzinę. Prosimy o zakrywanie ust i nosa w Gmachu WIL. Osoby, które nie dostały informacji lub chcą poprosić o zmianę terminu/godziny prosimy o kontakt e-mail na adres asto@il.pw.edu.pl .

Osoby przyjęte na studia niestacjonarne I stopnia na Wydziale Inżynierii Lądowej dostaną wiadomość e-mail z informacją o terminie dostarczenia dokumentów (prawdopodobnie dokumenty będą przyjmowane 10 i 11 października 2020r.).

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na studia:

I stopnia znajdują się na stronie Rekrutacji,

II stopnia znajdują się w zakładce Kandydaci/Studia magisterskie.