Przypominamy: Planowane wygaszenie usługi poczty wydziałowej @il.pw.edu.pl

Szanowni Państwo. Poczta w domenie @il.pw.edu.pl będzie funkcjonować w obecnej formie do dnia 31.12.2022. Po tym terminie będzie pełnić rolę archiwum i będzie dostępna z poziomu przeglądarki lub klienta pocztowego (Outlook/Thunderbird) jak obecnie istniejące konto.

Zgodnie z decyzją Rektora poczta zlokalizowana w domenie @pw.edu.pl jest wyłączną pocztą służbową Politechniki Warszawskiej. W związku z tym każdy z pracowników WIL jest zobowiązany do bieżącego, codziennego korzystania z elektronicznej poczty służbowej oraz zapoznawania się z przesyłaną za jej pośrednictwem korespondencją.

Prosimy zweryfikować czy wszystkie Państwa adresy w domenie @il.pw.edu.pl skutecznie przekierowują pocztę na skrzynki pocztowe w domenie @pw.edu.pl. Poczta wysłana z adresu zewnętrznego, tj. innego niż @il powinna trafić na konto @pw i przekierowanie to będzie utrzymane. O brakach lub występujących problemach prosimy informować na bieżąco w celu jak najszybszego uzupełnienia.

Służymy pomocą i pozostajemy do dyspozycji, m.in. pod adresem infopomoc@il.pw.edu.pl.

Pozostałe usługi (ewil.il.pw.edu.pl) będą świadczone na dotychczasowych warunkach i utrzymywane w ramach infrastruktury sieciowej wydziału – w razie jakichkolwiek zmian zostanie wcześniej wystosowany odpowiedni komunikat.