4

W dniach 14-16.03.2019 r. członkowie Koła Naukowego Konstrukcji Metalowych zorganizowali wyjazd szkoleniowy do Bezmiechowej, który był możliwy dzięki jego dofinansowaniu przez Dziekana prof. dr hab. inż. Andrzeja Garbacza oraz Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. Podczas wyjazdu członkowie Koła Naukowego odwiedzili Laboratoria Politechniki Rzeszowskiej, w których zobaczyli wiele interesujących stanowisk badawczych. Odwiedzili również Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, gdzie poznali historię kopalni ropy naftowej. W trakcie wyjazdu udało im się także zobaczyć wnętrze Zapory w Solinie oraz dowiedzieć się o jej konstrukcji i przebiegu budowy. Mamy nadzieję, że ten wyjazd stanie się dla członków Koła Naukowego Konstrukcji Metalowych inspiracją do dalszej pracy naukowej.

1

2

3

5

DSC02582

Podczas otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 w Poznaniu 12 lutego br. wręczono nagrody w tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa. Wśród laureatów konkursu znalazła się doktorantka Wydziału Inżynierii Lądowej – mgr inż. Katarzyna Konieczna, która otrzymała nagrodę za pracę magisterską pt. Kształtowanie właściwości betonów wysokowartościowych z małą zawartością klinkieru portlandzkiego napisaną pod kierunkiem dr inż. Wioletty Jackiewicz – Rek.

Nagrodę za publikację otrzymał profesor Wojciech Radomski za pracę

Andrzej Kasprzak, Wojciech Radomski, Poszerzanie mostów, Wydawnictwo Naukowe PWN S.A., Warszawa, 2017

W ubiegłym roku nagrodę Ministra Infrastruktury za najlepszą pracę dyplomową inżynierską otrzymała inż. Katarzyna Paulina Matras za pracę Projekt konstrukcji przekrycia trybun stadionu żużlowego wykonaną pod kierunkiem dr. inż. Stanisława Wierzbickiego.

28928045 893226187504282 1878049236 o

Serdecznie gratulujemy!

 

24stycznia 249

Prodziekan Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki  Warszawskiej dr inż. Wioletta Jackiewicz-Rek została uhonorowana przez miesięcznik „Builder” wyróżnieniem w XVI edycji Builder Awards.

Gala wręczenia nagród odbyła się 24 stycznia br. w Warszawie.

Rada Naukowa miesięcznika „Builder” oraz Kapituła konkursu doceniła dr inż. Wiolettę Jackiewicz-Rek za wyróżniającą się działalność naukową, dydaktyczną i ekspercką na rzecz edukacji młodych inżynierów budownictwa oraz rozwoju nowoczesnego budownictwa w Polsce.

Prodziekan Wydziału Inżynierii Lądowej PW otrzymała nagrodę „Laury Buildera 2018”, która przyznawana jest firmom, organizacjom, ośrodkom naukowym oraz osobom szczególnie zaangażowanym na rzecz budownictwa. „Builder” wyróżnił także przedstawicieli branży budowlanej w kategoriach: Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży, Polski Herkules.

 

 

24stycznia 243

24stycznia 251

Fot. Miesięcznik Builder

 

Więcej informacji na stronie http://buildercorp.pl/2019/01/25/builder-awards-2018/

Wybory wydziałowe na Społecznego Inspektora Pracy i Rzecznika Zaufania

W dniu 19.03 o godzinie 13.00 w sali Rady Wydziału (101) odbędzie się spotkanie rozpoczynające wybory wydziałowe na Społecznego Inspektora Pracy i Rzecznika Zaufania. Obecne kadencje wygasają wraz z początkiem kwietnia. Za przeprowadzenie wyborów odpowiedzialne są wydziałowe związki zawodowe. Prosimy o zgłaszanie kandydatur na oba stanowiska do dnia 18.03 na adres j.jaworski@il.pw.edu.pl lub osobiście do pana Jerzego Jaworskiego.

Nabory do zespołu Pieśni i Tańca PW dla muzyków

nabory do kapeli 2019
Drodzy muzycy! Czy granie na instrumentach sprawia wam przyjemność, lubicie spędzać czas w doborowym towarzystwie, a może lubicie polski folklor i podróże dookoła świata? Jeśli tak, zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 18:00 - 21:00 do siedziby ZPIT PW, DS "Riviera" ul Waryńskiego 12! Nabory trwają do końca marca.ZALICZAMY WYCHOWANIE FIZYCZNE. Dowiedz się więcej co oferuje ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA PW - http://www.zpitpw.pl/pl/oferujemy-zespolowiczom Więcej informacji na Czytaj dalej…

Portal Biura Karier PW wzbogacony o platformę kariery „Career Center”!

BK 300
Drodzy Studenci i Absolwenci! Odpowiadając na Wasze potrzeby Biuro Karier PW rozbudowało swój portal o platformę kariery „Career Center”. Została ona dopasowana do Waszych indywidualnych preferencji i oczekiwań, co ułatwi Wam znalezienie najlepszych ofert i pracodawców z całej Europy, a także umożliwi szybką rejestrację na wydarzenia Biura Karier PW oraz na konsultacje z doradcami kariery. Jak zacząć? Aby móc korzystać z wymienionych funkcjonalności należy dokonać ponownej rejestracji na…

UWAGA STUDENCI.........Start REKRUTACJI: PŁATNE STAŻE

plakat staz ogolny1
Został uruchomiony kolejny etap Rekrutacji Uczestników płatnych Staży w ramach projektu: Wysokiej Jakości Staż WIL PW „Wiedza – Innowacja – Realizacja Studencki Start Zapraszamy kandydatów do składania zgłoszeń od 5 do 28 lutego 2019 r. Wiecej informacji
mainpage mapa mainpage dziekanaty mainpage it

 mainpage logo UE

mainpage ipma

Certyfikaty IPMA-Student

Biuro Dziekana

al. Armii Ludowej 16
00-637 Warszawa

Tel: +48 22 825-59-37
Tel: +48 22 234-65-95
Fax: +48 22 825-88-99

biuro.dziekana@il.pw.edu.pl

NIP PW: 525-000-58-34

Dziekanaty

Stacjonarny
pokój 114
Tel: +48 22 234-65-21
stacjonarny@il.pw.edu.pl

Niestacjonarny
pokój 105
Tel: +48 22 234-65-51
niestacjonarny@il.pw.edu.pl

Usługi IT

mainpage it webmailpoczta przez WWW

mainpage it chmura chmura  

mainpage it netwiki netwiki - informacje o IT

 

mainpage zamowienia

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Początek strony