plakat mostostal bhp 1

Serdecznie zapraszamy na wykład pani Barbary Ciesielskiej (Dyrektor Biura BHP w Grupie Kapitałowej Polimex Mostostal) pt. „ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM PRACY NA PROJEKTACH”.

Już po raz szósty, od 13 do 19 maja br. odbył się Tydzień Bezpieczeństwa – największa inicjatywa na rzecz poprawy bezpieczeństwa w budownictwie w naszym kraju realizowana na kilkuset budowach prowadzonych przez sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, tym razem pod hasłem: „Nigdy nie idź na skróty”.

Prelegentka podzieli się swoim ogromnym doświadczeniem z obszaru zarządzania bezpieczeństwem procesowym podczas realizacji projektów realizowanych w kraju i za granicą oraz podsumuje ciekawe inicjatywy i działania związane z udziałem w szóstym już Tygodniu Bezpieczeństwa.

Barbara Ciesielska

Dyrektor Biura BHP w Grupie Kapitałowej Polimex Mostostal.

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Związana z budownictwem od 2002 r., z energetyką od 2006 r. Właściciel systemu i procesu zarządzania bezpieczeństwem pracy w całej Grupie Kapitałowej Polimex Mostostal. Autor procedur z obszaru zarządzania bezpieczeństwem procesowym podczas realizacji projektów energetycznych, modernizacyjnych realizowanych w kraju i za granicą. Prowadzi konsultacje i audyty z zakresu systemu zarządzania bezpieczeństwem. Uczestnik wielu projektów mających na celu podnoszenie kultury i świadomości bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Właściciel Złotej Karty Lidera Bezpiecznej Pracy. Absolwentka wydziału ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Psychologii Zarządzania Personelem. Z wykształcenia z praktyki i życia codziennego – kobieta behapowiec"