20191001 konferencja ICTCT sesja otwierajaca

Szanowni Państwo!

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na sesję otwierającą 32 Międzynarodową Konferencję ICTCT poświęconą bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Sesja odbędzie się  24 października br. w godz. 9:00-10:30 w Małej Auli w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1). 

Program sesji otwarcia konferencji:

09:00 

Powitania

Piotr Olszewski, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Robert Soszyński, Wiceprezydent m.st. Warszawy 

Stijn Daniels, Prezydent Stowarzyszenia ICTCT 

Andrzej Garbacz, Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej PW 

09:30 

Główny referat na temat Wizji Zero – Lars Ekman, Swedish Transport Administration, Szwecja

10:10 

Działania m.st. Warszawy na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego – Michał Domaradzki, Dyrektor Biura Polityki Mobilności i Transportu m.st. Warszawy, Polska

Zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne. Wstęp na sesję otwarcia jest wolny – chcemy bowiem jak najszerzej rozpropagować ideę Wizji Zero ciężkich wypadków w ruchu drogowym.

Prosimy jedynie o potwierdzenie uczestnictwa pod linkiem: https://forms.gle/zTvcCPzmqd59NErn6

Honorowy patronat nad konferencją objął Prezydent m.st. Warszawy p. Rafał Trzaskowski. Organizatorem konferencji jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. 

ICTCT (International Co-operation on Theories and Concepts in Traffic Safety) jest międzynarodową organizacją zrzeszającą instytucje i ekspertów specjalizujących się w badaniach i działaniach na rzecz przeciwdziałania wypadkom drogowym.        

https://www.ictct.net/

logo ictct

 

 

Początek strony