WIL reklamaSzanowni Państwo,

informujemy, że zakończyło się głosowanie

w Konkursie na wyróżniającego się pracownika Wydziału Inżynierii Lądowej.

1. W anonimowym głosowaniu elektronicznym głosy oddało 128 pracowników na 232 uprawnionych do głosowania.

Największą liczbę głosów zdobyli:

w grupie nauczycieli akademickich (NA):  dr inż. Paweł Król

w grupie pracowników nie będących nauczycielami akademickimi (NNA): mgr Anna Stoczkiewicz

Zwycięzcom Konkursu serdecznie gratulujemy!

• Celem Konkursu jest nagrodzenie ponadprzeciętnego zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków oraz promocja pozytywnych  działań i postaw reprezentowanych przez pracowników wydziału.
  • Konkurs jest organizowany po raz pierwszy przez władze Wydziału Inżynierii Lądowej i obejmuje wszystkich pracowników wydziału.
  • Wyróżnieni pracownicy otrzymują pamiątkowy dyplom oraz nagrodę w postaci  statuetki. Odznaczenie zwycięzców Konkursu będzie miało miejsce podczas obchodów Dnia Wydziału w dniu 8 czerwca 2018 r.
  • W skład Komisji Konkursowej wchodzą władze wydziału – Dziekan, Prodziekani, Dyrekcja Instytutów oraz Główny Specjalista ds. administracyjnych WIL PW. Komisja Konkursowa jest Organizatorem Konkursu, a jej członkowie nie mogą brać udziału w  Konkursie.

Regulamin Konkursu znajdziecie Państwo tutaj.

Harmonogram przebiegu Konkursu w roku akademickim 2017/2018

16 maja 2018 r. – Rozpoczęcie zgłaszania kandydatów do Konkursu.

25 maja 2018 r. - Wysłanie kart do głosowania na maile pracowników.

26 maja 2018 r. - Rozpoczęcie głosowania na zgłoszonych kandydatów.

2 czerwca 2018 r. - Zakończenie głosowania.

5 czerwca 2018 r. - Ogłoszenie wyników Konkursu na stronie wydziału.

8 czerwca 2018 r. – Dzień Wydziału i uroczyste ogłoszenie wyników i odznaczenie zwycięzców Konkursu.