plakat mostostal bhp 1

 

 

Serdecznie zapraszamy na wykład pani Barbary Ciesielskiej (Dyrektor Biura BHP w Grupie Kapitałowej Polimex Mostostal) pt. „ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM PRACY NA PROJEKTACH”.

 

Już po raz szósty, od 13 do 19 maja br. odbył się Tydzień Bezpieczeństwa – największa inicjatywa na rzecz poprawy bezpieczeństwa w budownictwie w naszym kraju realizowana na kilkuset budowach prowadzonych przez sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, tym razem pod hasłem: „Nigdy nie idź na skróty”.

Prelegentka podzieli się swoim ogromnym doświadczeniem z obszaru zarządzania bezpieczeństwem procesowym podczas realizacji projektów realizowanych w kraju i za granicą oraz podsumuje ciekawe inicjatywy i działania związane z udziałem w szóstym już Tygodniu Bezpieczeństwa.

 

Barbara Ciesielska

Dyrektor Biura BHP w Grupie Kapitałowej Polimex Mostostal.

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Związana z budownictwem od 2002 r., z energetyką od 2006 r. Właściciel systemu i procesu zarządzania bezpieczeństwem pracy w całej Grupie Kapitałowej Polimex Mostostal. Autor procedur z obszaru zarządzania bezpieczeństwem procesowym podczas realizacji projektów energetycznych, modernizacyjnych realizowanych w kraju i za granicą. Prowadzi konsultacje i audyty z zakresu systemu zarządzania bezpieczeństwem. Uczestnik wielu projektów mających na celu podnoszenie kultury i świadomości bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Właściciel Złotej Karty Lidera Bezpiecznej Pracy. Absolwentka wydziału ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Psychologii Zarządzania Personelem. Z wykształcenia z praktyki i życia codziennego – kobieta behapowiec"

IMG 20190507 122707

 

Szanowni Państwo,

Władze Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej zapraszają serdecznie Państwa do wzięcia udziału w konkursie na wyróżniającego się pracownika.

W konkursie może wziąć udział każdy pracownik WIL.

Prosimy o nominację jednego pracownika WIL, którego dobre wykonywanie obowiązków oraz promocja pozytywnych przykładów działania i postaw może stanowić wzór i wizytówkę naszego wydziału.

Nominacje można zgłaszać do dnia 17 maja 2019 r. na formularzu zgłoszeniowym stanowiącym ząłacznik do Regulaminu Konkursu.

W drugim etapie nastąpi głosowanie, w którym każdy pracownik będzie mógł oddać tylko jeden głos. Po zakończeniu głosowania Komisja konkursowa podsumuje liczbę oddanych głosów i ustali zwycięzców konkursu.

Głosowanie odbywać się będzie od dnia 22 maja 2019 r. do dnia 29 maja 2019 r. do godz. 23:59.

 

solibri1

solibri2

solibri3

solibri4

solibri5

solibri7

 

plakat

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych ostatnich miejsc odbywania płatnego stażu.

 

Plakat Jajeczko

 

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów wraz z Dziekanem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej

serdecznie zapraszają 

Wszystkich Studentów i Pracowników 

na spotkanie świateczne w dniu 17 kwietnia o godzinie 12 w holu gmachu.

 

Początek strony