Plakat Jajeczko

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów wraz z Dziekanem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej

serdecznie zapraszają

Wszystkich Studentów i Pracowników

na spotkanie świateczne w dniu 17 kwietnia o godzinie 12 w holu gmachu.

01

W marcowym wydaniu miesięcznika Świat Szkła pojawiła się relacja z XXIII edycji konferencji technicznej: "Optymalizacja właściwości fasad przeszklonych budynków".

W wydarzeniu wzięli udział czołowi przedstawiciele firm produkcyjnych oraz projektanci konstrukcji przeszklonych. Obecni byli również członkowie Koła Naukowego Konstrukcji Metalowych. Reprezentant KNKM, Daniel Dojlida przy wsparciu merytorycznym ze strony opiekuna, dr inż. Macieja Cwyla, wygłosił referat pt. „Ściany osłonowe metalowo-szklane – błędy projektowe i wykonawcze”. Wystąpienie wzbudziło wiele pozytywnych reakcji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1

2

4

181203 InDEV

Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu (pieszych, rowerzystów, motocyklistów i motorowerzystów) to główny cel międzynarodowego projektu InDeV ("In-Depth understanding of accident causation for Vulnerable Road Users") zrealizowanego ze środków Unii Europejskiej. W przedsięwzięcie zaangażowanych było dziewięć uczelni i instytutów badawczych, w tym Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Lądowej i Wydział Elektryczny.

Więcej informacji pod adresem:

mainpage mapa mainpage dziekanaty mainpage it

mainpage logo UE

mainpage ipma