Nowoczesnych Konstrukcji Drewnianych
16 maja 2023

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej

Już niedługo, 16 maja 2023 r. w gmachu Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, odbędzie się Dzień Otwarty Nowoczesnych Konstrukcji Drewnianych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu, którego celem jest promocja zrównoważonego rozwoju oraz innowacyjnego budownictwa drewnianego.
Pierwsza edycja tego wydarzenia skupi się na kluczowych wyzwaniach drewna klejonego warstwowo i krzyżowo. Oczekujcie wykładów projektantów i przedstawicieli środowisk naukowych z Austrii, Niemiec, Norwegii i Polski – trzy prelekcje odbędą się języku polskim, trzy w języku angielskim. Dokładny program z informacjami na temat prelegentów i tematyki wykładów znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.
Dla wszystkich Uczestników udział w wydarzeniu jest otwarty i bezpłatny. Możesz zarejestrować się i potwierdzić swoją obecność. Wszystkie zapisane osoby otrzymają certyfikat uczestnictwa, a pierwsze 30 osób dostanie upominki związane z wydarzeniem.
Zapraszamy do zapisów na stronie: nkd.il.pw.edu.pl/zapisy.html
Więcej informacji na: nkd.il.pw.edu.pl
Kontakt mailowy: nkd.wil@pw.edu.pl