Pokaż Politykę Prywatności

Informacja o EGZAMINIE B2 dla studentów, którzy zakończyli lektoraty

z języków obcych na studiach niestacjonarnych

JĘZYK ANGIELSKI

Pisemny Egzamin B2 z języka angielskiego odbędzie się dnia 22.01.2017 o godz. 8.30
w sali 26 w Gmachu Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki I Inżynierii Środowiska.
Studenci proszeni są o przybycie na egzamin 30 minut wcześniej z dwoma dokumentami tożsamości.

JĘZYK NIEMIECKI

Pisemny Egzamin B2 z języka niemieckiego odbędzie się dnia 22.01.2017 o godz. 8.30
w sali 508 w Gmachu Wydziału Inżynierii Lądowej

JĘZYK ROSYJSKI

Pisemny Egzamin B2 z języka rosyjskiego odbędzie się dnia 22.01.2017 o godz. 8.30 w sali 607 w Gmachu Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska. Studenci proszeni są o przybycie na egzamin 20 minut wcześniej z dwoma dokumentami tożsamości.

UWAGA!

Studenci zapisują się na egzamin w dniach od 8.12.2016 do 8.01.2017 wysyłając maila (podając imię, nazwisko, wydział oraz nr albumu) do Kierownika Zespołu ds. Studiów Niestacjonarnych mgr Iwony Kucharzyszyn na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.