WorkCamp Młodej Kadry PZITB 2017

Studenci WIL PW organizują tegoroczny WorkCamp!

Pod hasłem Trzy uczelnie, jeden cel  młoda kadra PZITB z WIL PW, SGGW i WATu wykorzysta praktyczne, inżynierskie umiejętności niosąc pomoc potrzebującym.

Projekt WorkCamp jest ukierunkowany na charytatywną pomoc najbardziej potrzebującym placówkom pożytku publicznego. W zeszłym roku studenci wykonali ocieplenie Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Akcja zakończyła się sukcesem, który można zobaczyć na stronie na Facebook’u : https://www.facebook.com/workcamp2016warszawa/?fref=ts

Podczas tegorocznej edycji WorkCamp Młodej Kadry PZITB  zostanie wykonany remont kuchni i jadalni w Centrum Interwencji Kryzysowej w Warszawie, które jest placówką stowarzyszenia KARAN. Prace z jakimi zmierzą się wolontariusze to: ułożenie ponad 150 m2 glazury, odnowienie ścian i sufitów, budowa ścianki działowej, wymiana okien i wstawienie drzwi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do tej szczytnej akcji!

KONTAKT FB: Workcamp MK PZITB Warszawa