W weekend od 21 do 23 kwietnia 2017 r.

prezentowaliśmy ofertę dydaktyczną Wydziału Inżynierii Lądowej i działalność naukową studentów

na II Centralnych Targach Budowlanych Building Solutions w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, w strefie Uczelni Technicznych.

Promocję Wydziału Inżynierii Lądowej i kół naukowych prowadzili Wioletta Jackiewicz-Rek i Paweł Nowak – prodziekani wydziału oraz:

• Anna Stoczkiewicz, Irena Janczewska i Urszula Łabanowska z dziekanatu,
  • Z koła naukowego BIMgo:

Mateusz Borkowski

Beata Hackiewicz

Krzysztof Kaczor

Jakub Łydka

Michał Nowakowski

Mateusz Nowicki

Krzysztof Rasz

Anna Wadlewska

Marek Waluszkiewicz

• Z koła naukowego Żelbetnik:

Hanna Bielecka

Mateusz Cichicki

Dominika Trofimczuk

Karolina Wawrzyniak

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyliśmy się w piątek, kiedy to odwiedziło nas najwięcej uczniów szkół średnich z całej Polski, którzy w tym dniu wraz z opiekunami uczestniczyli w targach.

Koło naukowego BIMgo prezentowało zastosowanie technologii wirtualnej rzeczywistości w procesie inwestycyjno-budowlanym na przykładzie projektów akademickich oraz dzięki uprzejmości biura projektowego Making Projects, projekt kompleksu rekreacyjnego realizowanego w Błoniach. Pokaz odbył się przy wsparciu CZIiTT PW – partnerze Koła, który udostępnił sprzęt potrzebny do prezentacji – Oculus Rift 2. KN BIMgo składa także ogromne podziękowania za wsparcie finansowe firmom AEC Design oraz Making Projects.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie naszym studentom, a Panu Andrzejowi Broniszowi za pomoc i techniczne przygotowanie stoiska.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili stoisko WIL PW na targach w Nadarzynie!!!