r3W ramach zajęć z Hydrauliki i Hydrologii odbył się Mini Konkurs na krótki film przedstawiający w prosty i wesoły sposób skomplikowaną teorię.

Zadanie polegało na samodzielnym wykonaniu, wyjaśnieniu i udokumentowaniu eksperymentu. Studenci naszego Wydziału po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi i nie straszny im płyn nienewtonowski, fontanna Herona, ogrzewanie grawitacyjne czy perpetuum mobile.

Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej ogłasza konkurs na objęcie stanowiska asystenta naukowo-dydaktycznego w Zespole Technologii Informatycznych, w Instytucie Inżynierii Budowlanej, która będzie stanowiła podstawowe miejsce pracy w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 33 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym. Więcej informacji >>>

MNiSW opracowało projekt Grup Wspólnej Oceny.

Zespół Technologii Informatycznych i jego Współpracownicy składają wszystkim serdeczne życzenia radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Życzymy wszystkim pogody w sercu, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu, energii i nadziei na lepsza przyszłość.

Od 2008 roku działa Klaster Budownictwa Pasywnego i Energooszczednego, którego członkami są między innymi: Politechnika Krakowska, Politechnika Śląska oraz Polski Istytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej

Początek strony