Pokaż Politykę Prywatności

Szanowni Państwo,

Dział Zamówień Publicznych informuje, iż w dniu 28 grudnia 2015 r. w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej zostało ogłoszone Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w sprawie średniego kursu euro stanowiącego podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych.

Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2016 roku.

NOWY KURS EURO obowiązujący od dnia 1 stycznia 2016 roku wynosi 4,1749

15 stycznia 2016 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, odbędą się bezpłatne warsztaty pod nazwą SCIENCE2BIZ przeznaczone naukowców i doktorantów, którzy chcą realizować i wdrażać pomysły na rozwój biznesu opartego na wiedzy naukowej.
Więcej informacji i zapisy: SCIENCE2BIZ
Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Informujemy, że dokumenty dotyczące wyborów do organów Uczelni na kadencję
rozpoczynającą się z dniem 1 września 2016 dostępne są w Wydział/Wybory na kadencję 2016/2020

W dniach 1-3.05.2015 odbędzie się migracja głównego CMS Wydziału.

Z przyjemnością informujemy, iż Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej bierze udział w projekcie
APSE  - “Use of eco-friendly materials for a new concept of Asphalt Pavements for a Sustainable Environment”
(GA no 603862) współfinansowanym w ramach 7 Programu Ramowego. Kierownikiem projektu na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej jest dr inż. Karol Kowalski.

APSE Logo     UE Logo

Projekt realizowany jest w konsorcjum, którego Liderem jest ACCIONA INFRAESTRUCTURAS S.A. (HISZPANIA).

Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu oraz profilu facebook