Banner2

1 marca odbędzie się Business Networking Day kierowany do studentów Wydziału Inżynierii Lądowej oraz wszystkich zainteresowanych branżą budowlaną.

BND składa się  z 2 etapów:

1. Etap przygotowania (w tym konsultacje dokumentów aplikacyjnych oraz warsztat networkingowy)
  1. Udział w wydarzeniu (gra networkingowa, prelekcje/warsztaty)

Do rozlosowania będą nagrody: firmowe gadżety, w tym kubki, pendrive’y, powerbanki, słuchawki bezprzewodowe, głośniki, notesy, kalendarze, a także książki o zrównoważonym budownictwie oraz o obowiązującym prawie w budownictwie.

Do zestawów Biuro Karier PW dodało nowiutkie frisbee!

• PRELEKCJE W RAMACH BND

Logistyka w pigułce na Varso;

6 kompetencji, których szukamy u przyszłych pracowników ERBUD;

Prezentacja modelu LEVER

Dodatkowo:

• Vouchery do strefy cateringowej dla pierwszych 60-ciu studentów, którzy zostawią uzupełnione ankiety konkursowe.

Więcej informacji oraz zapisy na obowiązkowe warsztaty na stronie www.bk.pw.edu.pl po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Banner2