Pokaż Politykę Prywatności

Ambasador Skanska

Karolina Ogrodowska - studentka Wydziału Inżynierii Lądowej, pełniąca funkcję Ambasadora Skanska na PW została uznana przez Skanska najlepszym Ambasadorem 2016/2017!
Docenione zostało zaangażowanie, pomysłowość, współpraca z wydziałem oraz zainteresowanie studentów organizowanymi wydarzeniami.

Co umożliwia bycie Ambasadorem Skanska?
Daje możliwość poznania firmy i jej strategii, kontaktu z biznesem, udziału w szkoleniach dotyczących nowoczesnych technologii w budownictwie i umiejętności w zarządzaniu, organizacji samodzielnych projektów realizowanych na uczelni.

Obecnie trwa rekrutacja na Ambasadora Skanska na PW do 10. edycji Programu. Rekrutacja trwa do 18 września 2017.

Zapraszamy studentów do aplikowania www.skanska.pl/ambasadorzy